Do poštovného zdarma Vám chybí 1 000 Kč
17007_Epura_color_set
Akce
Novinka

Color Saving Set, 100+50 ml

Dárkový set pro barvené vlasy
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/27.17007
Řada
skladem
Set obsahuje: 1x Color Saving Shampoo 100 ml1x Color Saving Elixir 50 mlŠampon pro barvené vlasy - šampon na ochranu barvy. Složení jemně myje, rehydratuje vlas a prodlužuje trvanlivost barvy. Dodá vitalitu vlasům, které byly vystaveny technickému barven...Číst dál
Běžně 495 Kč 349 Kč

Celý popis

Set obsahuje:

1x Color Saving Shampoo 100 ml
1x Color Saving Elixir 50 ml

Šampon pro barvené vlasy - šampon na ochranu barvy. Složení jemně myje, rehydratuje vlas a prodlužuje trvanlivost barvy. Dodá vitalitu vlasům, které byly vystaveny technickému barvení, zvyšuje jejich lesk a jas.

POUŽITÍ: Naneste na pokožku hlavy a mokré vlasy. Promasírujte. Napěňte a opláchněte. V případě potřeby zopakujte. 

Elixír pro barvené vlasy - elixír na ochranu barvy. Antioxidační a rehydratační jemná textura, která umožní postupně fixovat pigmenty barvy, dodá vitalitu vlasům, které byly vystaveny technickému barvení.

POUŽITÍ: Po umytí šamponem naneste potřebné množství výrobku a vlasy vysušte. Zlepšuje rozčesávání a zjemňuje vlasy.

Epurá
Z čisté přírody Alp a z laboratoří Vitality´s se díky tomuto pohledu na opravdovou krásu zrodila nová řada přírodní péče o vlasy Epurá. Řada obsahuje certifikované přírodní výtažky z pohoří Alp a další přírodní ingredience, jež pocházejí z Itálie a vybraných oblastí. Sada je bez obsahu silikonů, sulfátů, SLS, SLES, ftalátů, barviv, PPG a parabenů.

X

Right Click

No right click