Do poštovného zdarma Vám chybí 1 000 Kč
20201_SDL_R_set
Akce

Reconstruciton Damaged Hair set, 250+200+15 ml

Dárkový set pro rekonstrukci vlasů pro poškozené, křehké a lámavé vlasy
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/30F20201
Set obsahuje: 1x Reconstruction Reparative Low Shampoo 250 ml1x Reconstruction Reparative Mask 200 ml1x Sublime Cristalli Liquidi THE ORIGINAL 15 mlRekonstrukční šampon - představuje první fázi pro znovuzrození krásy vlasů. Jemně vlasy čistí a startuje proces rekonstr...Číst dál
Běžně 935 Kč 495 Kč

Celý popis

Set obsahuje:

1x Reconstruction Reparative Low Shampoo 250 ml
1x Reconstruction Reparative Mask 200 ml
1x Sublime Cristalli Liquidi THE ORIGINAL 15 ml

Rekonstrukční šampon - představuje první fázi pro znovuzrození krásy vlasů. Jemně vlasy čistí a startuje proces rekonstrukce vlasového vlákna. Působí ve středu vlasového vlákna a vyrovnává nedostatek všech důležitých látek. Pravidelným používáním se zvyšuje odolnost vlasů proti poškození. Vlasy jsou pružné a jemné na dotek.

Rekonstukční maska - poskytuje intenzivní ošetření pro hloubkovou rekonstrukci vlasového vlákna. Zároveň posiluje a rekonstruuje kortex vlasů a zvyšuje jeho odolnost proti lámání. Pravidelným používáním se zvyšuje odolnost vlasů proti poškození. Vyčerpané vlasy jsou intenzivně regenerovány a je jim navrácena jejich přirozená krása.

Tekuté krystaly - univerzální zkrášlující fluid pro nevídaný lesk vlasů je již více než dvacet let mezinárodním symbolem značky Alfaparf Milano. Produkt patří zároveň mezi nejnapodobovanější po celém světě. Tekuté krystaly chrání vlasy před vlhkostí a nepříznivými vnějšími vlivy, které vlasy zmatňují a oslabují. Bez oplachování.

X

Right Click

No right click