Společnost Revolution Hair nabízí svým klientům rozsáhlý systém školení. Vybrat si můžete ze seminářů značek vlasové kosmetiky Alfaparf Milano, Vitality´s, SHE i ze speciálních seminářů Akademie Gandini Praha (viz odkaz). Kromě toho můžete absolvovat odborná školení profesionální pleťové kosmetiky Dr. med. Christine Schrammek a školení pleťové a dekorativní kosmetiky être belle. V rámci vlasových seminářů zaměřených na barvení si můžete zvolit kategorii podle dosažených znalostí a zkušeností. Nabízíme zároveň specializovaná školení na vyrovnávání vlasů a školení, která jsou zaměřena na prezentaci produktových řad dané značky.

 

Ve dnech 19.-20. 10. 2018 se uskuteční jedinečné školení s vizážistou světové úrovně, Ivanem Saputerou.

Srdečně Vás zveme na školení GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření a derma.cosmetics Dr. med. Christine Schrammek.

Ano je to opravdu tak, GREEN PEEL® je na trhnu již neuvěřitelných 60 let !

Přijďte to s námi pořádně oslavit. Začneme prohlídkou krás Starého Města pražského, následovat bude plavba po Vltavě, na parníku se občerstvíme a budou Vám  představeny novinky ze sortimentu Dr. med. Christine Schrammek a odpoledne zakončíme na Staroměstském náměstí na 1. slavnostním rozvícení vánočního stromu 2018.

Před 60 lety položila Christine Schrammek základy originálního bylinného peelingového ošetření GREEN PEEL®, které pomáhá klientkám, jež trápí nejrůznější problémy s pletí, získat čistou a zdravou pokožku. Dnes je GREEN PEEL® aplikován výhradně certifikovanými kosmetičkami a lékaři ve více než 50 zemích světa. V 50. letech vyvinula Christine Schrammek originální bylinné ošetření GREEN PEEL®, přírodní metodu pro peeling pleti. Tato výjimečně úspěšná ošetřovací metoda rychle budí pozornost. Slibem „Nová pleť jen za pět dní“ získává Christine Schrammek svou pozdější světovou proslulost.

Poznejte novinky ze světa Alfaparf Milano osobně!

Srdečně Vás zveme na školení, které proběhne v pondělí 19.11.2018 v Bratislavě.
Nové exkluzivní barvy, melíry i další novinky Vám představí mezinárodně uznávaný technolog značky Alfaparf Milano, pan ADIL ZEROUALI.

Školení Svět barev II

Srdečně Vás zveme na školení se značkou:
Alfapart - 24.10.2018
Vitality´s - 7.11.2018

Určení: pro pokročilé
Obsah: Alfaparf - představení novinek ze světa barev, kreativní míchání a použití produktů - Precious Nature Color, metalické barvy, Pigments, Hair Supporters
Obsah: Vitality´s - představení novinek ze světa barev, barevná typologie, kreativní míchání, pastelové odstíny

Dobrý den,

dne 19.10.2018 od 10h Vás srdečně zveme na školení prodlužování vlasů keratinovou metodou s přístrojem Firex.

FIREX představuje nejinovativnější vyjádření avantgardy spojené s technologií s použitím LCD digitálního displeje.

Školení Dr. med. Christine Schrammek Kosmetik

V pátek 7.9.2018 proběhlo v prostorách školícího centra Revolution Hair s.r.o. školení derma kosmetiky Dr. med. Christine Schrammek na téma speciálních ošetření, kde klientky nejel načerpaly nové znalosti, ale v praktické části si také zpříjemnily den některým ze skvělých ošetření této přírodní kosmetiky. 

Pokud by Vás také zajímalo školení této kosmetiky, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám na přání přizpůsobíme téma dalšího školení !

X

Right Click

No right click