Do poštovného zdarma Vám chybí 1 000 Kč
All_Day_Body_Lotion_250_ml
Doprodej

All Day Body Lotion, 250 ml

Intenzivní hydratační péče pro Vaše tělo
Výrobce
Dr. med. Christine SCHRAMMEK Dr. med. Christine SCHRAMMEK
7/437000
Řada
skladem
Tělový krém s neobyčejně jemnou konzistencí, která pečuje každý den o dobrý pocit Vaší pleti. Osvěžující složení se lehce nanáší a rychle vstřebává. Aloe vera, glycerín a kyselina mléčná podporují hydratační rovnováhu pleti a opětovně jí dodávají hedvábný poci...Číst dál
785 Kč

Celý popis

Tělový krém s neobyčejně jemnou konzistencí, která pečuje každý den o dobrý pocit Vaší pleti. Osvěžující složení se lehce nanáší a rychle vstřebává. Aloe vera, glycerín a kyselina mléčná podporují hydratační rovnováhu pleti a opětovně jí dodávají hedvábný pocit.

Použití: Nanášejte na pokožku každé ráno a večer (v případě potřeby i během dne) a jemně vmasírujte.

Hlavní složky:
• aloe vera
• glycerín
• kyselina mléčná

ESSENTIAL
Denní péče pro každý typ pleti

Produkty tvoří základ péče o normální pleť. Každé aplikaci krémů a masek by mělo předcházet jemné, ale důkladné čištění obličeje. Správné čištění, které je přizpůsobeno aktuálnímu stavu pleti představuje jeden z nejdůležitějších kroků v péči o pleť. Pouze perfektně vyčištěná pleť je vnímavá k následujícím pěstícím přípravkům a účinným látkám. Nedochází k narušení přirozené rovnováhy pleti, naopak - pokožka je chráněna používáním speciálních čisticích a peelingových přípravků. Navíc tato řada nabízí produkty, které jsou vhodné pro každý typ pleti.

X

Right Click

No right click